اهداف دوره:

تقویت مهارت speaking و listening و رسیدن به اسپیکینگ روان، بدون نیاز به ترجمه در ذهن و فکر قبلی در رابطه با لغات و گرامر

امکانات دوره:

برای رسیدن به اسپیکینگ روان، لازم است که چند گام مهم برداشته شود. ساخت دانش ناخودآگاه، ساخت حافظه عضلانی و یادگیری تلفظهای صحیح آن زبان، ساخت دانش فعال و تقویت مهارت بیان مطلب از جمله گام های ضروری ای است که می بایست به این منظور برداشته شود. در این دوره تمامی این گام ها با توضیحات کامل و منابع مورد نیاز در اختیار زبان آموز قرار می گیرد. بعد از به دست آوردن مهارت نسبی در صحبت کردن، نیاز است که زبان آموز از منطقه امن خود خارج شده و با پارتنر انگلیسی خود نیز صحبت کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهد. در گام آخر این دوره این مورد نیز انجام می شود.

قیمت دوره:  – 2.600.000 تومان (در حال حاضر به مناسبت عید نوروز دوره با تخفیف 30 درصدی ارائه میشود)

هزینه ی دوره با تخفیف: 1.800.000 تومان

 

درصورتی که قبلا دوره تلفظ را خرید کرده اید، در دایرکت اینستگرام، پیام داده و کد تخفیف دریافت کنید.

برای دیدن نقشه راه رسیدن به Fluency کلیک کنید.

Step 1

در این گام توضیحات مقدماتی برای شروع دوره ارائه شده است. همچنین دو پلنر (برنامه) هفتگی و ماهانه به همراه نحوه استفاده و برنامه ریزی در هر گام در اختیار زبان آموزان این دوره قرار داده شده است.

Step 2

در این گام، با هدف ساخت دانش ناخودآگاه، پادکست های مورد نیاز در دو سطح مبتدی و پیشرفته به همراه متن آنها و همچنین نحوه صحیح گوش دادن و برنامه ریزی در اختیار زبان آموزان قرار داده شده است.

Step 3

در زمان صحبت به یک زبان، صرفا سپردن لغات و دانش زبان، به حافظه ی ذهنی کافی نیست. بلکه لغات باید به حافظه عضلانی دهان و زبان نیز سپرده شوند، تا شخص قادر به صحبت کردن روان به آن زبان باشد.
در این گام، با هدف آموزش صداهای انگلیسی با لهجه ی آمریکایی و ساخت حافظه عضلانی ، نسبت به یادگیری کلیه صداها با تلفظ صحیح به همراه انجام تمرینات تانگ توییستر و همچنین نرمش های دهان و زبان مختص زبان انگلیسی می پردازیم.

Step 4

اکثر زبان آموزان، با مطالعه منابع زبان، نسبت به افزایش دانش غیرفعال خود اقدام می کنند. در حالیکه علی رغم بالا بردن دانش لغات و گرامر، همچنان قادر به مکالمه روان و جاری نمودن آن دانش بر زبان خودشان نیستند.
در این گام بسیار مهم، با کمک دو تکنیک به ساخت دانش فعال می پردازیم. نحوه انجام این تکنیک ها به همراه جزئیات کامل و ویدئوهای آموزشی در دو سیطح مبتدی و پیشرفته به همراه متن هر ویدئو، در این بخش در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

Step 5

پس از ساخت دانش فعال، نیاز است که توانایی بیان مطلب یا Express Idea را بالا ببریم تا در موقعیت های مختلف قادر باشیم افکار و نظرات خود را به انگلیسی بیان کنیم و به اصطلاح جمله و لغت کم نیاوریم. این مهارت با تکنیک Paraphrasing تقویت میشود. نحوه ی انجام این تکنیک با جزئیات کامل و مثال در این گام توضیح داده شده است.

Step 6

پس از اینکه نسبتا مهارت صحبت کردن را پیدا کردیم، لازم است که از منطقه امن خود بیرون بیاییم و با پارتنر انگلیسی صحبت کنیم.
برای این کار تمهیداتی در نظر گرفته شده که بتوانید با هم به تمرین مکالمه انگلیسی بپردازید. همچنین یک برنامه ی سی روزه ی صحبت با پارتنر در این قسمت ارائه می شود.

نحوه پشتیبانی دوره:

پاسخ سوالات پرتکرار ارسال شده به واتس اپ، در قالب یک فایل پی دی اف در گام مربوطه ارائه و به صورت متناوب به روز رسانی می شود